KONST / Litografier / Färglitografi 15217097
nr 1521 7097
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Signerad, numrerad 93/260, daterad -69. Färglitografi, bildmått: 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Kondition: slitage
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:00:41
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr